BIP
Strona główna/Kontakt/Polski Język Migowy

Polski Język Migowy

W związku z wejściem w życie z dniem 1 kwietnia 2012 r. Ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o języku migowym i innych środkach komunikowania się (Dz. U. Nr 209, poz. 1243 ) Gminny Ośrodek Kultury w Dziadowej Kłodzie informuje, że osoby doświadczające trwale lub okresowo trudności w komunikowaniu się (głuche i głuchoniewidome) mogą kontaktować się poprzez e-mail podany w zakładce kontakt.

Dostępność Informacyjno - Komunikacyjna

Gminny Ośrodek Kultury w Dziadowej Kłodzie mieści się w zabytkowym budynku przy ul. 1 Maja 11. Prowadzi do niego wejście główne, ogólnodostępne w godzinach pracy ośrodka. Na parterze budynku pracownicy obsługi udzielają informacji dotyczących poruszania się po budynku. Na parterze budynku znajduje się sala kinowa, biuro dyrektora jednostki oraz toaleta dostosowana do osób poruszających się na wózku inwalidzkim

Na wprost wejścia głównego znajdują się schody prowadzące na wyższe kondygnacje budynku. Na pierwsze i drugie piętro budynku prowadzi jedna klatka schodowa z poręczami.

Na pierwszym piętrze znajduje się przestronna sala kominkowa, toaleta oraz pomieszczenie socjalne z aneksem kuchennym.

Na drugim piętrze znajduje się sala muzyczna oraz sala plastyczna.

Budynek nie jest wyposażony w windę, podjazd, nie dysponuje też pochylniami. Osoby z niepełnosprawnościami wymagają pomocy osoby wspomagającej.

Kontakt z GOK

Z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Dziadowej Kłodzie można się skontaktować telefonicznie dzwoniąc do sekretariatu pod numer +48 576 160 414 lub +48 62 785 17 72 lub mailowo na adres podany w zakładce kontakt.

Transkrypcja w Polskim Języku Migowym

do góry